همکاری با لینکباکس پرداد

چنانچه علاقمند به همکاری با وبگردی مجله پرداد و دریافت لینک در دوره های منظم هستید لطفا شرایط و قوانین زیر را به دقت مطالعه نمائید:

– برای شروع همکاری در ابتدا لینک باکس هر روز را با استفاده از کد نمایش باکس در مکانی مناسبی در سایت و یا وبلاگ خود که به راحتی قابل دیدن باشد نمایش دهید (در ۶۰۰ پیکسل ابتدائی سایت با عرض حداقل ۳۰۰ پیکسل و ارتفاع حداقل۲۰۰ پیکسل) سپس از طریق ایمیل webgardi@pardad.ir مسئولان مربوطه را مطلع کنید.
– با توجه به استقبال گسترده و آمار بالای ورودی های لینک باکس ترجیحا باکس را در تمام صفحات سایت خود نمایش دهید. توجه داشته باشید تعداد ورودی ها و کلیک های صورت گرفته از سایت شما تعیین کننده تعداد لینک های شما در هر ماه است.
– پس از نمایش باکس در سایت شما میزان نماش و بازدیدی که از سایت شما صورت گرفته توسط مسئول مربوطه بازبینی شده و حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به شما پاسخ داده خواهد شد.
– در صورت توافق و شروع همکاری پنلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما میتوانید با استفاده از آن لینک های خود را ارسال کنید.
– فروشگاه های اینترنتی در صورت نمایش لینک باکس در سایتشان نمیتوانند لینک تجاری ارسال کنند.
– هر مقدار بازدید سایت و یا وبلاگ شما بیشتر باشد لینک های بیشتری در دوره های منظم دریافت میکنید ، این مقدار از روزانه ۲ لینک تا ماهانه یک لینک متغیر است.
– تعداد لینک های دوره ای برای هر سایت و وبلاگ توسط مدیریت مجله پرداد تعیین و به تائید صاحب سایت خواهد رسید و همکاری آغاز میشود.

برای نمایش باکس وبگردی میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید

روش اول: استفاده از فریم

روش دوم: استفاده از کد اسکریپت

در صورت مواجه با هر گوشه مشکل لطفا از طریق ایمیل pardad89@gmail.com اقدام فرمایید.

با تشکر
مدریت وبگردی پرداد